Kategoriler
Uncategorized

TRT EBA TV Lise 8 Ekim 9. 10. 11. ve 12. Sınıf Coğrafya ve Kimya Dersleri İzle

TRT EBA TV Lise kanalında 9. Sınıflar için 28 Ekim Perşembe günü COĞRAFYA 9 dersinde Coğrafya Biliminin Geçmişten Günümüze Gelişimi, KİMYA 9 dersinde Kimya Laboratuvarında İş Sağlığı Ve Güvenliği – Kimya Laboratuvarında Kullanılan Temel Malzemeler konusu işlenecektir. 10. Sınıflar için COĞRAFYA -10 dersinde ç Kuvvetlerin Yer Şekillerinin Oluşum Sürecine Etkileri (Epirojenez – Orojenez) konusu KİMYA 10 dersinde Kimyanın Temel Kanunları Ve Kimyasal Hesaplamalar – Mol Hesaplamaları konusu işlenecektir. TRT EBA TV Lise 8 Ekim 9. 10. 11. ve 12. Sınıf Coğrafya ve Kimya Dersleri İzle…

8 EKİM PERŞEMBE 9. SINIF COĞRAFYA VE KİMYA DERSİ İZLE

COĞRAFYA 9 dersinde Coğrafya Biliminin Geçmişten Günümüze Gelişimi, KİMYA 9 dersinde Kimya Laboratuvarında İş Sağlığı Ve Güvenliği – Kimya Laboratuvarında Kullanılan Temel Malzemeler konusu işlenecektir.

8 Ekim Tarihli 9. Coğrafya Dersi İzle 8 Ekim Tarihli 9. Sınıf Kimya Dersi İzle
TRT EBA TV Lise 8 Ekim

8 EKİM PERŞEMBE 10. SINIF COĞRAFYA VE KİMYA DERSİ İZLE

COĞRAFYA -10 dersinde ç Kuvvetlerin Yer Şekillerinin Oluşum Sürecine Etkileri (Epirojenez – Orojenez) konusu KİMYA 10 dersinde Kimyanın Temel Kanunları Ve Kimyasal Hesaplamalar – Mol Hesaplamaları konusu işlenecektir.

8 Ekim Tarihli 10. Coğrafya Dersi İzle 8 Ekim Tarihli 10. Sınıf Kimya Dersi İzle
TRT EBA TV Lise 8 Ekim

8 EKİM PERŞEMBE 11. SINIF COĞRAFYA VE KİMYA DERSİ İZLE

COĞRAFYA -11 dersinde Ekosistem, Besin Zinciri, Enerji Akışı konusu KİMYA 11dersinde Modern Atom Teorisi – Periyodik Sistem Ve Elektron Dizilimleri konusu işlenecektir.

8 Ekim Tarihli 11. Coğrafya Dersi İzle 8 Ekim Tarihli 11. Sınıf Kimya Dersi İzle
TRT EBA TV Lise 8 Ekim

8 EKİM PERŞEMBE 12. SINIF COĞRAFYA KİMYA VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ DERSİ İZLE

COĞRAFYA -12 dersinde Ekonomik Faaliyetlerin Sosyal ve Kültürel Etkileri konusu KİMYA 12 Kimya Ve Elektrik – Elektrotlar Ve Elektrokimyasal Hücreler konusu DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ 12 dersinde İslam Medeniyetinde Öne Çıkan Eğitim Kurumları konusu işlenecektir. işlenecektir.

8 Ekim Tarihli 12. Coğrafya Dersi İzle 8 Ekim Tarihli 12. Sınıf Kimya Dersi İzle 8 Ekim Tarihli 12. Sınıf Din Kül. ve A.B Dersi İzle
TRT EBA TV Lise 8 Ekim

. . TRT EBA TV Lise 8 Ekim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir